Інформатика
4 клас
Тема
розділу: Текст
Тема уроку: Списки
Мета:
ü навчальна:
навчити розташовувати текст лінійно, у вигляді списку, дотримуючись
закономірності, даної в прикладі;
ü розвивальна:
розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної
роботи на комп’ютері;
ü виховна:
виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.
Тип уроку:
комбінований.
Обладнання та наочність:
дошка, комп’ютери, презентація.
Програмне забезпечення:
текстовий редактор.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний етап
- привітання;
- перевірка присутніх;
- перевірка готовності присутніх до уроку.
ІІ. Мотивація навчальної
діяльності
—
Ви вже вмієте вводити (набирати) текст з клавіатури. Як ви вже зрозуміли, це
досить копітка справа. Щоб полегшити роботу і зекономити час, деякі операції
можна виконувати з цілими фрагментами тексту. Про це ви дізнаєтесь під час
сьогоднішнього уроку.
Відгадай ребус:
|
Відповідь: Урок
|
ІV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування
презентації (використовуються навчальна
презентація та проектор)
У вигляді списків подають упорядковану інформацію, наприклад,
різноманітні переліки, інструкції, плани заходів тощо.
Список — це послідовність абзаців,
що мають спільну позначку (маркер або стиль нумерації).
Програма Word надає можливість створювати такі списки:
1. Маркований
(На початку
кожного абзацу стоїть спеціальний символ — маркер)
2.
Нумерований
(На початку
кожного абзацу стоїть порядковий номер або літера)
3. Багаторівневий
(На початку
кожного абзацу стоїть його номер або маркер залежно від рівня, який він займає
у списку)
V. Засвоєння нових знань
VІ.
Фізкультхвилинка
Хто
здоровим хоче буть, про зарядку не забудь.
Руки
вгору, руки вниз, на сусіда подивись,
Руки
вгору, руки в боки і зроби чотири кроки,
Дерева
високі-високі, травичка низенька-низенька,
Вітер
дерева колише, гойдає, то вниз пригинає.
Птахи
з дерев летять, відлітають, а учні тихенько на місця сідають.
VІІ. Формування вмінь та
навичок
Робота за комп’ютером
1) Повторення правил безпечної поведінки
за комп’ютером.
2) Інструктаж учителя.
3) Практична робота за комп’ютерами.
4) Вправи для очей.
Поглянемо
вправо, поглянемо вліво, і вгору, й додолу, і навкруги,
Від
праці очі нехай відпочинуть, зарядку для них я зроблю разів три!
VIІІ. Підсумки уроку
Рефлексія
1.
На уроці я дізнався …
2.
На уроці я навчився …
3.
Мені сподобалося …

Комментариев нет:
Отправить комментарий